Zeptejte se na cokoli (Po-Pá: 8-17 hod.) +420 770 118 012

Pár slov majitele

Vážení přátelé,

jmenuji se Jiří Novotný a jsem zakladatelem společnosti MOSSY Constructions.
Jsme mladá společnost, tým zkušených profesionálů, kteří chtějí věci dělat jinak. Co myslím tím jinak?

Náš zákazník pro nás není jen objednávka či smlouva v archivu. Našim zákazníkům nasloucháme, našich zákazníků si velice vážíme, každému klientovi věnujeme individuální péči, a proto preferujeme vztah založený na vzájemné důvěře a jsme potěšeni, že vám můžeme pomáhat při řešení nejrůznějších problémů. Bez ohledu na rozsah zakázky je pro nás každý zákazník stejně důležitý.

Naší hlavní předností je individuální přístup a rychlost, se kterou reagujeme na konkrétní požadavky. Realizaci projektu zahajujeme již do dvou týdnů od okamžiku, kdy se na všem dohodneme. Analyzujeme potřeby našich klientů a po zjištění finančních možností navrhneme optimální řešení, zrealizujeme. Zajištění servisu v záruční a pozáruční době je samozřejmostí.

Jsem si vědom důležitosti inovací a vývoje, proto veškeré vydělané prostředky investujeme zpět do společnosti, abychom vám mohli nabízet stále lepší řešení.

Nic z toho by ale nebylo možné bez lidí jak v našem týmu, tak bez vás - našich klientů. Lidé jsou pro mne vždy na prvním místě. Ať se rozhodnete jakkoliv, mohu garantovat, že tým MOSSY k vám bude vždy přistupovat s respektem a úctou.

Jiří

MOSSY - MOntované Stavební SYstémy

Název společnosti MOSSY je akronymem slov MOntované Stavební SystémY a při stanovení názvu jsme chtěli poukázat na to, čím se zabýváme. Naším denním chlebem jsou veškeré montované stavební systémy související s interiérem či exteriérem budov.

Když říkáme montované stavební systémy, máme na mysli veškeré dělící konstrukce v rámci interiéru či exteriéru budovy. Různými typy dveří počínaje, přes prosklené příčky s jednosklem či dvojsklem, sanitární příčky, mobilní akustické stěny, požární příčky až po montované vestavby do hal. Kromě tohoto se zabýváme i dodávkou a realizací akustických či skleněných obkladů.

MOSSY není jen název firmy. Je to především tým profesionálů, kteří jsou nadšení pro svoji práci a přesně vědí, co dělají. Každá zakázka je pro nás výzvou a inspirací, a k její realizaci přistupujeme s maximální zodpovědností a pečlivostí. Díky našim odborným znalostem Vám vždy pomůžeme najít vhodné řešení , postaráme se o návrh, včasnou, rychlou a pečlivou realizaci dle Vašich představ.

Můžete se na ná stoprocentně spolehnout, za každé situace dodržíme co jsme slíbili tak, aby za naši práci hovořila kvalita. Žádné kompromisy co se týče kvality pro nás neexistují.

Chceme vybočovat kvalitou služeb i přístupem, sledovat nejnovější trendy a vyvíjet nové produkty. Chceme, aby vás naše práce bavila stejně jako nás.
Věříme, že podnikat se dá slušně, poctivě a s důrazem na individuální přístup ke klientovi. Slušnost, pocivost, férové jednání, rychlost a špičková kvalita. Naše standardy nikdy neklesnou.

Rádi o tom přesvědčíme i vás.

Máte už svoji představu?Zeptejte se nezávazně na cenu.

*

Proč právě my?

Vaše představy
jsou naší inspirací

 

Podělíme se o znalosti
produktů, načerpané
přímo jejich vývojem

 

Navrhneme vám ideální
a funkční řešení, postaráme
se o jeho realizaci

 

Budeme vám silným
partnerem po celou dobu
realizace projektu i po ní