Zeptejte se na cokoli (Po-Pá: 8-17 hod.) +420 770 118 012

Celoskleněné prosklené interiérové dveře Vitro Door jsou v dnešní době čím dál oblíbenějším designovým prvkem. Interiér s prosklenými dveřmi je vzdušný, světlý a opticky větší.

Prosklené dveře dokonale prosvětlí místnost. Můžete si zvolit z několika variant a rozhodnout se tak, zda se pro Váš ineriér hodí například dveře průhledné či průsvitné. Průhlednost pak snížíme použitím mléčného nebo kouřového skla.

Zaujali jsme vás?

Tak se neváhejte nezávazně zeptat na cokoliv, nebo rovnou pošlete poptávku.

Nezávazně poptat

+420 770 118 012 (Po-Pá: 8-17 hod.)

info@mossy.cz

Sklo je vysoce estetický materiál s větší odolností proti opotřebení a poškrábání než dřevo. Interiérové dveře vyrábíme z tvrzeného kaleného skla.

Chceme vyhovět vašim představám. Prosklené interiérové dveře si proto zvolíte v provedení podle vlastních preferencí tak, aby plnily svůj účel a a Vy jste byli spokojeni.

Prosklené interiérové dveře mají řadu výhod a možností provedení. Můžete si například vybrat dveře klasicky otočné, kyvné, posuvné. Celoskleněné dveře mohou být dodány jak se zárubní tak bez ní.

Stejně jako provedení dveřního křídla, je důležité i provedení zárubně. Vybrat lze z několika materiálů. Nabízíme zárubně vyrobené ze dřeva, oceli i hliníku. Každý materiál najde své uplatnění.

Interiérové dveře

Máte už svoji představu?Zeptejte se nezávazně na cenu.

*

Proč právě my?

Vaše představy
jsou naší inspirací

 

Podělíme se o znalosti
produktů, načerpané
přímo jejich vývojem

 

Navrhneme vám ideální
a funkční řešení, postaráme
se o jeho realizaci

 

Budeme vám silným
partnerem po celou dobu
realizace projektu i po ní