Zeptejte se na cokoli (Po-Pá: 8-17 hod.) +420 770 118 012

Umíme vyhovět vašim atypickým požadavkům. Podívejte se na to, jaké zajímavé případy jsme již pomohli vyřešit.

Skleněná zábradlí

Skleněná zábradlí na schodiště, balkon nebo terasu plní bezpečnostní i estetickou funkci.

Zábradlí jsou snadno omyvatelná a velmi odolná proti poškození. Vyrábíme je z bezpečnostního, vrstveného a kaleného skla, které udrží tvar a funkci i v případě rozbití. Horní linie mohou být zvýrazněny dřevěným nebo kovovým madlem, velmi vkusné je také řešení bez madel.

S přihlédnutím k bezpečnosti vyrábíme skleněná zábradlí různé výšky a s volitelným způsobem kotvení. Pomůžeme vám najít vhodné řešení a vše dodáme v perfektní kvalitě.

Atypické sprchové kouty

Skleněné příčky v koupelnách působí obzvláště esteticky, přispívají k příiemné atmosféře a navozují pocit čistoty. Prosklené sprchové kouty budí dojem prostornosti a dotvářejí celkový design vaší koupelny.

Navrhneme skleněné příčky a dveře pro sprchové kouty různých půdorysů. Skleněnou stěnu zvlníme, protáhneme od podlahy ke stropu nebo jakkoliv jinak atypicky upravíme. Z funkčních i estetických důvodů sklo zneprůhledníme v celé své výšce, nebo jen určitých částech.

Rádi Vám pomůžeme vytvořit prostředí, ve kterém se vy i vaši hosté budete cítit dobře.

Zaujali jsme vás?

Tak se neváhejte nezávazně zeptat na cokoliv, nebo rovnou pošlete poptávku.

Nezávazně poptat

+420 770 118 012 (Po-Pá: 8-17 hod.)

info@mossy.cz

Skleněné obklady

Obložení grafickým sklem je čím dál oblíbenějším designovým prvkem, který originálním a moderním způsobem ozvláštní každý interiér.

Skleněné obklady splní i ty nejnáročnější požadavky na estetičnost a design a zároveň jsou velmi praktické a snadné na údržbu, ač se to nemusí na první pohled zdát. Jejich povrch je hladký, snadno omyvatelný a odolný.

Zasklený digitální tisk provádíme v širokém barevném spektru a libovolných motivech. Časté je obložení grafosklem třeba na kuchyňských zdech. Umístění, velikost nebo finální podoba obkladu je otázka individuálního vkusu.

Rádi Vám pomůžeme zhmotnit Vaše představy a vytvořit přesně takové provedení skleněných obkladů, jaké si budete přát. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem či požadavkem.

Protipožární příčky

Protipožární prosklené příčky nutně nemusejí znamenat robustní a fádní řešení zavedených nadnárodních výrobců. Jako jedni z mála na českém trhu umíme vyrobit protipožární příčky vizuálně shodné s našimi nepožárními systémy. Chcete interiérové příčky vizuálně sjednotit? Vyrobíme pro vás protipožární příčky, které budou splňovat bezpečnostní normy a zároveň nenaruší vaše představy o vkusném interiéru.

Jednoduše přidáme protipožární funkci jakékoliv prosklené příčce, kterou si u nás vyberete:

Klademe důraz na moderní design a na kvalitu. Umíme čisté spoje, subtilní obvodové uchycení viditelné i skryté.

Příčky doplníme o dřevěné, hliníkové nebo celoskleněné dveře. Jejich materiál nakombinujeme, uděláme je jako bezrámové, dáme jim hliníkové nebo dřevěné zárubně.

Výsledkem bude styl, jednoduché čisté linie a akustický komfort podle vašeho přání.

Atypické prosklené konstrukce
Atypické prosklené konstrukce

Máte už svoji představu?Zeptejte se nezávazně na cenu.

*

Proč právě my?

Vaše představy
jsou naší inspirací

 

Podělíme se o znalosti
produktů, načerpané
přímo jejich vývojem

 

Navrhneme vám ideální
a funkční řešení, postaráme
se o jeho realizaci

 

Budeme vám silným
partnerem po celou dobu
realizace projektu i po ní